Wybrane opinie naszych Klientów

 

Warsztat Sycylia to była chyba najlepsza nasza decyzja biznesowa od początku istnienia firmy. Polecam wszystkim firmom – i małym i dużym – naprawdę warto.

To połączenie zdobywania bardzo cennych doświadczeń i wniosków, które pokazywane są na bazie wciągającej gry, która mimo tego, że jest wyczerpująca to wciąga i jest świetną zabawą.

Marek Gieorgica

Managing Partner, Clear Communication Group

Symulacja jest świetnym ćwiczeniem dla zespołów, które muszą ze sobą współpracować, sprawnie się komunikować i dążyć do określonych celów.

Pozwala ćwiczyć umiejętności zarządzania organizacją pracy, komunikacji, itd. Doświadczenie bardzo godne polecenia.

Magdalena Załubska-Król

Managing Partner, Clear Communication Group

Spotkanie dostarczyło naszym pracownikom wiele pozytywnych wrażeń, były momenty poczucia zwątpienia, porażki, ale także ogromnej radości z osiągnięcia wspólnego celu (…). Prowadzący zapewniali atmosferę w trakcie warsztatów, która sprzyjała wymianie doświadczeń, umożliwiała otwartą komunikację o problemach, czy swoich wątpliwościach. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy (…) była bieżąca komunikacja, także po warsztatach. 

Z ogromną przyjemnością chciałabym polecić współpracę z 4P.

Ewa Kurek - Juś

Dyrektor ds. Telefonicznej Obsługi Klienta, Obszar Procesów Obsługi Klienta, Kruk S.A.

 

Symulacja Sycylia przeprowadzona przez Cztery P jest niewątpliwie unikalnym połączeniem zabawy i nauki. Wyzwala emocje, wskazuje na obszary do dalszej poprawy, obnaża wszystkie błędy – a tym samym uczy i zostaje w pamięci.

Pokazuje jak wiele zależy od zaangażowania indywidualnego uczestników, pracy zespołowej i otwartości na zmianę. Jej największą wartością jest uniwersalność w zastosowaniu. Można ją bowiem zastosować w pracy nad kompetencjami takimi jak: nastawienie na osiąganie celu, zarządzanie zmianą, komunikacja i praca zespołowa. Jest ona także świetnym narzędziem typu assesment center, gdyż pokazuje zachowania uczestników w różnych sytuacjach: pod presją czasu i wyniku, w sytuacjach współpracy i pracy indywidualnej, w obliczu zmian. W firmie BORG Automotive była ona istotnym elementem autorskiego programu rozwojowego potencjału w ramach Talent Management.

Polecam wszystkim zastosowanie w swoich organizacjach podejścia do nabywania nowych kompetencji i wiedzy jakie umożliwia symulacja Sycylia. Prowadzący doskonale wyłapują istotne zachowania i omawiają je w skuteczny dla odbiorcy sposób.

Współpraca przed, w trakcie i po symulacji Sycylia – jak najbardziej wzorowa. Polecam!

Magdalena Straub

HR Manager, BORG Automotive

Dzięki temu, że podczas trwania symulacji możliwe było testowanie nowych rozwiązań i usprawnień, od razu można było ocenić co się sprawdza, a o wymaga modyfikacji.

Dzięki analogii ćwiczenia do realnych sytuacji wprowadzenie nowo nabytych kompetencji na grunt codziennej pracy nie stanowiło problemu. Szkolenie zostało zaplanowane w taki sposób, że była to też po prostu świetna zabawa, angażująca uczestników.

Szkolenie przyniosło zaplanowane rezultaty, a trenerzy wykazali się wysokim poziomem umiejętności, zmysłem obserwacji i zrozumieniem sytuacji, a nie tylko wiedzą książkową. Potrafili adekwatnie reagować, pokazując szeroki wachlarz swoich kompetencji, a jednocześnie pozwalając grupie by sama dochodziła do konstruktywnych wniosków. Są też po prostu uśmiechniętymi, pełnymi energii – ale i spokoju – ludźmi, więc zbudowanie z nimi kontaktu nie stanowiło najmniejszego problemu.

Szczerze polecam szkolenia prowadzone przez trenerów Konrada Dębkowskiego i Jarosława Pudełka.

Anna Bilska

HR Manager, SUM Poland

 Opinie uczestników Symulacja Sycylia™

W niektórych wpisach zamieszczamy jedynie imię, ponieważ tak podpisały się osoby w ankietach.

„Duże wyzwanie i jeszcze większa satysfakcja! Kontakt ze swoim zespołem w zupełnie innym kontekście pozwala się oderwać i pomyśleć. Bardzo polecam”

Natalia Jungrav-Gieorgica

Project Manager, Clear Communication Group

„Symulacja bardzo ciekawa, zaskakująca w swojej konstrukcji, przemyślana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Jednym słowem – perfekcyjnie”

Marta

Lider zespołu, KRUK S.A.

„Znakomite ćwiczenie na to by ujawnić negatywne emocje, które towarzyszą nam w codziennej pracy i przekuć złe nawyki w umiejętne zarządzanie swoim czasem, projektem i zespołem”

Piotr Popa

Senior Project Manager, Clear Communication Group

„Projekt szkolenia genialny ze względu na analogię do realnego biznesu. Uwaga! Idealny jedynie dla uczestników, którzy są w stanie w pełni, w 100% zaangażować się podczas szkolenia”

Grzegorz Buszta

Menedżer sprzedaży, Alior Leasing

„Projekt ogólnie super, dla małej grupy osób. Rozwija się powoli i staje się bardzo ciekawy z dnia na dzień”

Piotr

Menedżer sprzedaży, Alior Leasing

„Symulacja pokazała w bardzo brutalny sposób nasze niedoskonałości. Uważam, że warto było obnażyć nasze problemy i uświadomić sobie obszary do poprawy. P.S. Szkoda, że jest tego tak dużo”

Sabina Stawska

Lider zespołu, KRUK S.A.

„Ciekawa i niezwykle angażująca symulacja. W formie zabawy możemy dzięki niej unaocznić sobie jakie są słabości w codziennej pracy w firmie”

Wojciech Dziewit

Senior Project Manager, Clear Communication Group

„Sycylia to mega ciekawe doświadczenie, które ciężko przeżyć gdzie indziej”

Kamil Malik

Menedżer sprzedaży, Alior Leasing

„Po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w takich warsztatach i jestem miło zaskoczona. Pokazało tak naprawdę nad czym musimy popracować, aby wspólnie realizować cel”

Patrycja Denes

Lider Zespołu, KRUK S.A.

„Bardzo rozwojowa symulacja, pokazująca elementy wymagające poprawy w organizacji naszej pracy”

Mariusz Głód

Lider Zespołu, KRUK S.A.

„Projekt, który na pierwszy rzut oka nie ma nic wspólnego z wykonywaną pracą, pokazał bardzo dużo obszarów do rozwoju”

Damian Matła

Lider zespołu, KRUK S.A.

„Symulacja pokazuje w łatwy sposób nad jakimi elementami trzeba pracować w grupie uczestników. Sposób ujawnienia jest dość drastyczny, ale dzięki temu myślę, że może przynieść efekt”

Gosia

Lider Zespołu, KRUK S.A.

„Świetna zabawa, z której płyną praktyczne wnioski dla realnego biznesu. Wyjątkowy pomysł i świetna realizacja”

Agnieszka Jabłońska-Twaróg

Partner Zarządzający , Clear Communication Group

„Symulacja otwiera oczy. Zachęca do refleksji nad sobą. Angażuje wszystkie zmysły”

Ania

Lider zespołu, KRUK S.A.

„Pozwoliła zmierzyć się z zadaniami o których nie miałem dotychczas zielonego pojęcia. I pokazała jak można się szybko odnaleźć i dać radę wypełnić zadanie, które w pierwszym momencie mogło przerastać”

Sławomir Stawowski

Menedżer sprzedaży, Alior Leasing

„Było to dla mnie bardzo cenne, nowe doświadczenie, jestem teraz bardziej świadoma. Wiem, co chcę w sobie zmienić. Cieszę się, że wywołało to takie ogromne emocje”

Karolina

Lider zespołu, KRUK S.A.

„Wymagająca emocjonalnie, trudna, pokazująca mocne i słabe strony uczestników i relacji”

Monika

Lider zespołu, KRUK S.A.

„Super stop klatka dla zespołu, żeby zobaczyć co działa i co nie działa i nad tym popracować. SUPER”

Marta

Lider zespołu, KRUK S.A.

„W taki sposób powinny się odbywać warsztaty, aby do wniosków dochodzić samemu i uczyć się na błędach”

Beata

Lider zespołu, KRUK S.A.

„Bardzo ciekawe doświadczenie, w którym można się dowiedzieć bardzo cennych informacji o swojej osobie i kompetencjach”

Gosia

Lider Zespołu, KRUK S.A.