Nasi Partnerzy

iniJOB.com to pierwsza w Polsce platforma do anonimowej komunikacji inicjatyw od pracowników do pracodawców.

Inijob.com to miejsce, w którym firmy budują swój dobry Employer Branding – skuteczniej przyciągając pracowników.

Pulsometr iniJOB to pierwsze na rynku narzędzie do badania doświadczenia pracowników (Employee Experience) i zbierania inicjatyw pracowników w angażujący sposób.

Jasny Przekaz to jeden z kluczowych elementów prowadzenia skutecznych działań biznesowych. Odpowiednio sformułowany może stanowić o Twoim sukcesie.

Naszym celem jest przede wszystkim prowadzenie przejrzystej, zrozumiałej i efektywnej komunikacji w kontaktach z Twoim otoczeniem, m.in. z pracownikami, kontrahentami, partnerami czy mediami. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz pełnemu zaangażowaniu zapewnimy Ci profesjonalną współpracę.

Podejmujemy działania z obszaru komunikacji, public relations oraz marketingu. Pracujemy zarówno dla sektora biznesu, jak również sektora organizacji pozarządowych.

Jesteśmy doświadczonym ekspertem, niezależnym producentem i kompetentnym Doradcą.

Mamy wiedzę, praktyczne doświadczenie oraz możliwości tworzące nasze unikalne know-how. Doradzamy naszym Klientom w zakresie aranżacji przestrzeni, dobierając efektywne rozwiązania i produkty.

Poznaj wyzwania współczesnych biur i dowiedz się, jak wspólnie możemy na nie odpowiedzieć.

„Czuliśmy niedosyt obserwując wnętrza firm. Dobrze wiedzieliśmy, jakim wyzwaniem dla organizacji jest efektywna komunikacja wewnętrzna i budowanie prawdziwego zaangażowania pracowników. Byliśmy zmęczeni długimi wewnętrznymi procesami prowadzonymi z użyciem klasycznych, analogowych narzędzi, które były zmorą pracowników.

Od początku wierzyliśmy, że da się pogodzić te dwa – na pozór tak różne – światy. I że technologia może realnie zmienić sposób funkcjonowania wielu organizacji, łącząc firmowe procesy HR z angażującą komunikacją wewnętrzną, która uwiedzie pracowników.

Zamiast narzekać na brak narzędzia, postanowiliśmy je stworzyć. To był 2012 rok i tak właśnie powstało emplo.

Dziś nasze rozwiązanie usprawnia wewnętrzną komunikację w wielu firmach i ułatwia codzienną pracę tysiącom zadowolonych pracowników.” źródło: emplo.pl

Clear Communication Group to firma doradztwa komunikacyjnego specjalizująca się w usługach z zakresu PR dla firm i instytucji rynku finansowego usług profesjoalnych i doradczych oraz w komunikacji kryzysowej.